Ben FAYOT : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Wiceprzewodniczący
  • 09-02-1995 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti ouvrier socialiste luxembourgeois (Luksemburg)

Przewodniczący 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Tymczasowa komisja majaca za zadanie monitorowanie dzialan podejmowanych na podstawie zalecen dotyczacych BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia