Alain MARLEIX : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 17-06-1993 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 17-06-1993 : Rassemblement pour la République (Francja)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 15-01-1992 / 20-04-1993 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 11-02-1993 / 17-06-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 21-04-1993 / 17-06-1993 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 15-01-1992 / 20-04-1993 : Komisja ds. Polityki Regionalnej, Planowania Regionalnego i Stosunków z Wladzami Regionalnymi i Lokalnymi
  • 15-01-1992 / 17-06-1993 : Komisja ds. Instytucjonalnych