Bruno A.A. MÉGRET : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Srodkowej i Mongolii
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Srodkowej i Mongolii
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja Budzetowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa