Alain JUPPÉ : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 15-10-1989 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Członek

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 15-10-1989 : Rassemblement pour la République (Francja)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 15-10-1989 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 26-07-1989 / 15-10-1989 : Komisja ds. Instytucjonalnych

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 15-10-1989 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich