Jeannou LACAZE : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 11-12-1991 : Grupa Liberalna, Demokratyczna i Reformatorska - Członek
  • 12-12-1991 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 11-12-1991 : Centre national des indépendants (Francja)
  • 12-12-1991 / 18-07-1994 : Union des Indépendants (Francja)

Wiceprzewodniczący 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Poludniowej i SAARC (Poludniowoazjatyckiego Stowarzyszenia Pomocy Regionalnej)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)