Dan Dumitru ZAMFIRESCU : Siódma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 09-01-2013 / 30-06-2014 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 09-01-2013 / 30-06-2014 : Partidul România Mare (Rumunia)

Deputowani 

  • 04-02-2013 / 30-06-2014 : Komisja Handlu Międzynarodowego
  • 04-02-2013 / 30-06-2014 : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Armenia, UE-Azerbejdżan i UE-Gruzja

Zastępstwo 

  • 31-01-2013 / 30-06-2014 : Komisja Transportu i Turystyki

Oświadczenia 

Oświadczenie majątkowe