Simone VEIL : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Grupa Liberalna, Demokratyczna i Reformatorska - Wiceprzewodnicząca

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Union pour la démocratie française (Francja)

Wiceprzewodnicząca 

  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz EWG (AKP-EWG)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz EWG (AKP-EWG)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami AKP i EWG (AKP-EWG)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 19-11-1990 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa
  • 28-01-1992 / 30-03-1993 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 18-09-1992 / 30-03-1993 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 18-11-1990 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej