Solange FERNEX : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 31-05-1991 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członkini
  • 01-06-1991 / 12-11-1991 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Wiceprzewodnicząca

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 12-11-1991 : null (Francja)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 12-11-1991 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 26-07-1989 / 12-11-1991 : Delegacja ds. stosunków z Wegrami

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 12-11-1991 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 26-07-1989 / 12-11-1991 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi