Max GALLO : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Grupa Socjalistów - Członek
  • 21-04-1993 / 07-07-1993 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek
  • 08-07-1993 / 18-07-1994 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Francja)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Mlodziezy, Kultury, Edukacji, Srodków Masowego Przekazu i Sportu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków ze Zwiazkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich