Alain LAMASSOURE : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 11-12-1991 : Grupa Liberalna, Demokratyczna i Reformatorska - Członek
  • 12-12-1991 / 20-01-1992 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 21-01-1992 / 30-03-1993 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Union pour la démocratie française - Clubs Perspectives et Réalités (Francja)

Przewodniczący 

  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Komisja ds. Kontroli Budzetu

Wiceprzewodniczący 

  • 06-06-1990 / 14-01-1992 : Komisja Budzetowa
  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 05-06-1990 : Komisja Budzetowa
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 17-01-1992 / 12-03-1993 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 22-11-1990 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Albania, Bulgaria i Rumunia
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Komisja Budzetowa
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Delegacja ds. stosunków z Albania, Bulgaria i Rumunia
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)
  • 12-03-1993 / 30-03-1993 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii