Jean-Claude PASTY : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Rassemblement pour la République (Francja)

Wiceprzewodniczący 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja Budzetowa

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja Budzetowa
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Estonia, Lotwa i Litwa
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Estonia, Lotwa i Litwa
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z Estonia, Lotwa i Litwa

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi