Jean-Claude PASTY : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Przewodniczący
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Grupa Unia dla Europy - Przewodniczący

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 29-09-1994 / 16-11-1995 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq i rejonu Zatoki Perskiej
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq i rejonu Zatoki Perskiej
  • 28-11-1995 / 15-01-1997 : Komisja Budzetowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa
  • 21-02-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowacja

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 22-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii