Alain POMPIDOU : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Wiceprzewodniczący
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Grupa Unia dla Europy - Wiceprzewodniczący
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Grupa Unia dla Europy - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francja)

Przewodniczący 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Japonia

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-11-1995 : Podkomisja ds. Walutowych
  • 21-07-1994 / 13-03-1996 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 14-03-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej