Jean-Pierre RAFFARIN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 28-07-1994 / 18-05-1995 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 18-05-1995 : Union pour la démocratie française - Parti républicain (Francja)

Kwestor 

  • 20-07-1994 / 18-05-1995 : Parlament Europejski
  • 20-07-1994 / 18-05-1995 : Prezydium

Deputowani 

  • 20-07-1994 / 18-05-1995 : Kwestorzy
  • 21-07-1994 / 18-05-1995 : Komisja Budzetowa
  • 17-11-1994 / 12-02-1995 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa
  • 13-02-1995 / 18-05-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 18-05-1995 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 12-09-1994 / 18-05-1995 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka