Bernard ANTONY : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Turcja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Turcja
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka