Juan Antonio GANGOITI LLAGUNO : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 08-07-1990 : Niezrzeszeni
  • 09-07-1990 / 07-07-1992 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 07-07-1992 : Coalición Nacionalista (Hiszpania)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Mlodziezy, Kultury, Edukacji, Srodków Masowego Przekazu i Sportu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Cyprem
  • 15-01-1992 / 07-07-1992 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 15-01-1992 / 07-07-1992 : Delegacja ds. stosunków z Polska

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 12-09-1989 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 15-01-1992 / 07-07-1992 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 28-01-1992 / 07-07-1992 : Podkomisja ds. Rybolówstwa
  • 11-03-1992 / 07-07-1992 : Delegacja ds. stosunków z Islandia