Franz Ludwig, Schenk STAUFFENBERG : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 30-11-1992 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 30-11-1992 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Niemcy)

Przewodniczący 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 15-01-1992 / 30-11-1992 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 15-01-1992 / 30-11-1992 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 15-01-1992 / 30-11-1992 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 15-01-1992 / 30-11-1992 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 25-02-1992 / 30-11-1992 : Delegacja ds. stosunków z Albania, Bulgaria i Rumunia