Birgit BJØRNVIG : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupa Tecza w Parlamencie Europejskim - Przewodnicząca

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 31-12-1992 : Folkebevægelsen mod EF (Dania)
  • 01-01-1993 / 18-07-1994 : Juni-Bevægelsen (Dania)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej EWG-Turcja
  • 15-01-1992 / 26-10-1992 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 26-10-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Polska
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Polska
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska