Jussi HALLA-AHO : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 / 20-05-2015 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek
  • 21-05-2015 / 12-12-2016 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek prezydium
  • 13-12-2016 / 15-01-2017 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek prezydium
  • 16-01-2017 / 04-07-2017 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek prezydium
  • 04-07-2017 / 04-07-2017 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek
  • 05-07-2017 / 28-02-2018 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek prezydium
  • 01-03-2018 ... : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : Perussuomalaiset (Finlandia)

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Rosja
  • 19-01-2017 ... : Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do Komisji Współpracy Parlamentarnej UE-Kazachstan, UE-Kirgistan, UE-Uzbekistan i UE-Tadżykistan oraz do spraw Stosunków z Turkmenistanem i Mongolią
  • 19-01-2017 ... : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów

Kontakt