Petras AUŠTREVIČIUS
  • Petras
    AUŠTREVIČIUS
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Członek
  • Litwa Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
  • Data urodzenia: 16 maja 1963, Vilnius

Grupy polityczne

  • 01.07.2014 / 04.11.2014 : Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy - Członek
  • 05.11.2014 / 31.01.2017 : Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy - Wiceprzewodniczący
  • 01.02.2017 ... : Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy - Członek

Partie krajowe

  • 01.07.2014 ... : Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis (Litwa)

Przewodniczący

  • 16.10.2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z Afganistanem

Członek

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Podkomisja Praw Człowieka
  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 14.07.2014 / 15.10.2014 : Delegacja do spraw stosunków z Afganistanem
  • 16.10.2014 ... : Konferencja Przewodniczących Delegacji
  • 19.01.2017 ... : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 19.01.2017 ... : Podkomisja Praw Człowieka

Zastępstwo

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Komisja Rozwoju Regionalnego
  • 14.07.2014 ... : Delegacja do Komisji Parlamentarnej Stowarzyszenia UE-Mołdawia
  • 14.07.2014 ... : Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Euronest
  • 24.06.2016 / 13.12.2017 : Komisja śledcza do zbadania zarzutów naruszenia prawa Unii i niewłaściwego administrowania w jego stosowaniu w odniesieniu do prania pieniędzy, unikania opodatkowania i uchylania się od opodatkowania
  • 19.01.2017 ... : Komisja Rozwoju Regionalnego

Lista kontaktów

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    08G302
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Winston Churchill
    M02014
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Adres pocztowy

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 08G302
    1047 Brussels