Jean-François JALKH : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 / 14-06-2015 : Niezrzeszeni
  • 15-06-2015 ... : Grupa Europa Narodów i Wolności - Członek

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 / 11-06-2018 : Front national (Francja)
  • 12-06-2018 ... : Rassemblement national (Francja)

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z Republiką Południowej Afryki
  • 21-01-2016 / 31-01-2017 : Komisja śledcza ds. pomiarów emisji w sektorze motoryzacyjnym
  • 19-01-2017 ... : Komisja Kontroli Budżetowej
  • 19-01-2017 ... : Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 14-06-2015 : Komisja Kultury i Edukacji
  • 10-09-2014 / 14-06-2015 : Delegacja do spraw stosunków z Japonią
  • 25-06-2015 / 18-01-2017 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych
  • 27-07-2015 / 06-09-2017 : Delegacja do spraw stosunków z Japonią
  • 19-01-2017 / 10-07-2017 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych

Kontakt