David BORRELLI : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 / 15-10-2014 : Grupa Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej - Współprzewodniczący
  • 16-10-2014 / 19-10-2014 : Niezrzeszeni
  • 20-10-2014 / 16-01-2017 : Grupa Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej - Współprzewodniczący
  • 17-01-2017 / 12-02-2018 : Grupa Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej - Członek
  • 13-02-2018 / 16-04-2019 : Niezrzeszeni
  • 17-04-2019 ... : Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy - Członek

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 / 13-02-2018 : Movimento 5 Stelle (Włochy)
  • 14-02-2019 / 16-04-2019 : Independent (Włochy)
  • 17-04-2019 ... : Più Europa (Włochy)

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 15-10-2014 : Konferencja Przewodniczących
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Handlu Międzynarodowego
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z Republiką Południowej Afryki
  • 15-09-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z państwami Maszreku
  • 18-09-2014 ... : Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Unii dla Śródziemnomorza
  • 20-10-2014 / 16-01-2017 : Konferencja Przewodniczących
  • 19-01-2017 ... : Komisja Handlu Międzynarodowego
  • 19-01-2017 ... : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 17-07-2014 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 14-07-2014 / 12-02-2018 : Delegacja do spraw stosunków z Mercosurem
  • 14-07-2014 / 12-02-2018 : Delegacja do Europejsko-Latynoamerykańskiego Zgromadzenia Parlamentarnego
  • 11-09-2014 / 17-09-2014 : Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Unii dla Śródziemnomorza
  • 17-11-2014 / 12-02-2018 : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Turcja

Kontakt