Joachim STARBATTY : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 ... : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 / 16-07-2015 : Alternative für Deutschland (Niemcy)
  • 17-07-2015 / 31-08-2015 : FRATELLI D' ITALIA (Włochy)
  • 01-09-2015 / 13-12-2016 : Allianz für Fortschritt und Aufbruch (Niemcy)
  • 14-12-2016 / 30-09-2018 : Liberal-Konservative Reformer (Niemcy)
  • 01-10-2018 ... : Independent (Niemcy)

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 24-11-2014 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 25-11-2014 / 18-01-2017 : Komisja Handlu Międzynarodowego
  • 19-01-2017 ... : Komisja Handlu Międzynarodowego

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 24-11-2014 : Komisja Handlu Międzynarodowego
  • 20-11-2014 / 18-01-2017 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych
  • 13-04-2016 / 18-01-2017 : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 19-01-2017 ... : Komisja Gospodarcza i Monetarna

Kontakt