Renato SORU
  • Renato
    SORU
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Członek
  • Włochy Partito Democratico
  • Data urodzenia: 6 sierpnia 1957, Sanluri (CG)

Grupy polityczne

  • 01.07.2014 / 09.05.2016 : Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim - Członek
  • 10.05.2016 / 15.05.2017 : Niezrzeszeni - Członek
  • 16.05.2017 ... : Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim - Członek

Partie krajowe

  • 01.07.2014 ... : Partito Democratico (Włochy)

Członek

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 14.07.2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z Izraelem
  • 14.07.2014 ... : Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Unii dla Śródziemnomorza
  • 19.01.2017 / 14.05.2017 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 15.06.2017 ... : Komisja Gospodarcza i Monetarna

Zastępstwo

  • 08.07.2014 / 09.05.2016 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 10.10.2014 / 09.05.2016 : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Turcja
  • 19.01.2017 / 15.05.2017 : Komisja Gospodarcza i Monetarna

Lista kontaktów

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    15G134
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T06123
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Adres pocztowy

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 15G134
    1047 Brussels