Bolesław G. PIECHA : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 ... : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : Prawo i Sprawiedliwość (Polska)

Przewodniczący 

  • 16-10-2014 ... : Delegacja do Komitetu Parlamentarnego CARIFORUM-UE

Wiceprzewodniczący 

  • 12-03-2018 / 12-12-2018 : Komisja Specjalna ds. Unijnej Procedury Wydawania Zezwoleń na Dopuszczenie Pestycydów do Obrotu

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności
  • 14-07-2014 / 15-10-2014 : Delegacja do Komitetu Parlamentarnego CARIFORUM-UE
  • 17-09-2014 / 24-11-2014 : Komisja Handlu Międzynarodowego
  • 16-10-2014 ... : Konferencja Przewodniczących Delegacji
  • 19-01-2017 ... : Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności
  • 08-02-2018 / 11-03-2018 : Komisja Specjalna ds. Unijnej Procedury Wydawania Zezwoleń na Dopuszczenie Pestycydów do Obrotu

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Transportu i Turystyki
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z Chińską Republiką Ludową
  • 25-11-2014 / 18-01-2017 : Komisja Handlu Międzynarodowego
  • 03-06-2015 / 01-07-2015 : Delegacja do Wspólnego Zgromadzenia Parlamentarnego AKP-UE
  • 19-05-2016 / 16-06-2016 : Delegacja do Wspólnego Zgromadzenia Parlamentarnego AKP-UE
  • 19-01-2017 ... : Komisja Handlu Międzynarodowego
  • 19-01-2017 ... : Komisja Transportu i Turystyki

Kontakt