Zdzisław KRASNODĘBSKI : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 / 28-02-2018 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek
  • 01-03-2018 / 07-03-2018 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek prezydium
  • 08-03-2018 ... : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : Bezpartyjny (Polska)

Wiceprzewodniczący 

  • 01-03-2018 ... : Parlament Europejski

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 16-12-2015 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 12-02-2015 / 30-11-2015 : Komisja Specjalna ds. Interpretacji Prawa Podatkowego i Innych Środków o Podobnym Charakterze lub Skutkach
  • 02-12-2015 / 02-08-2016 : Komisja Specjalna ds. Interpretacji Prawa Podatkowego i Innych Środków o Podobnym Charakterze lub Skutkach (TAXE 2)
  • 16-12-2015 / 18-01-2017 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 19-01-2017 ... : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 01-03-2018 ... : Prezydium

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Kultury i Edukacji
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z Izraelem
  • 09-10-2014 / 18-01-2017 : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony
  • 17-12-2015 / 18-01-2017 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych
  • 19-01-2017 ... : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych
  • 19-01-2017 ... : Komisja Kultury i Edukacji
  • 19-01-2017 ... : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony

Kontakt