Gerolf ANNEMANS : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 / 14-06-2015 : Niezrzeszeni
  • 15-06-2015 / 15-06-2015 : Grupa Europa Narodów i Wolności - Członek
  • 16-06-2015 / 31-12-2017 : Grupa Europa Narodów i Wolności - Skarbnik
  • 01-01-2018 ... : Grupa Europa Narodów i Wolności - Członek

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : Vlaams Belang (Belgia)

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 19-01-2017 ... : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 02-10-2017 ... : Komisja Spraw Konstytucyjnych

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 14-06-2015 : Komisja Spraw Konstytucyjnych
  • 12-02-2015 / 14-06-2015 : Komisja Specjalna ds. Interpretacji Prawa Podatkowego i Innych Środków o Podobnym Charakterze lub Skutkach
  • 25-06-2015 / 30-11-2015 : Komisja Specjalna ds. Interpretacji Prawa Podatkowego i Innych Środków o Podobnym Charakterze lub Skutkach
  • 25-06-2015 / 18-01-2017 : Komisja Spraw Konstytucyjnych
  • 02-12-2015 / 02-08-2016 : Komisja Specjalna ds. Interpretacji Prawa Podatkowego i Innych Środków o Podobnym Charakterze lub Skutkach (TAXE 2)
  • 19-01-2017 / 01-10-2017 : Komisja Spraw Konstytucyjnych

Kontakt