Rudolf LUSTER : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Niemcy)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 17-02-1991 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 26-07-1989 / 17-02-1991 : Delegacja ds. stosunków z panstwami rejonu Zatoki Perskiej i Rada Wspólpracy Zatoki Perskiej
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN i Republika Korei (AIPO)
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN i Miedzyparlamentarna Organizacja ASEAN (AIPO) oraz Republika Korei
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 18-09-1992 / 22-04-1993 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN i Miedzyparlamentarna Organizacja ASEAN (AIPO) oraz Republika Korei
  • 23-04-1993 / 18-07-1994 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN i Miedzyparlamentarna Organizacja ASEAN (AIPO) oraz Republika Korei