Karl-Heinrich MIHR : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Grupa Socjalistów - Członek
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Niemcy)

Przewodniczący 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Austria

Wiceprzewodniczący 

  • 12-02-1992 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Austria
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Austria

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Austria
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica