Siegbert ALBER : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 06-10-1997 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 06-10-1997 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Niemcy)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 02-10-1997 / 06-10-1997 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Petycji
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Komisja ds. Petycji
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja