Elio DI RUPO : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 16-12-1991 : Grupa Socjalistów - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 16-12-1991 : Parti socialiste (Belgia)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 10-06-1991 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 26-07-1989 / 16-12-1991 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 10-06-1991 / 16-12-1991 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 16-12-1991 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej