Jean P.M.O.G. DEFRAIGNE : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 04-10-1993 : Grupa Liberalna, Demokratyczna i Reformatorska - Członek
  • 05-10-1993 / 18-07-1994 : Grupa Liberalna, Demokratyczna i Reformatorska - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti réformateur libéral (Belgia)

Wiceprzewodniczący 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Turcja
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Turcja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Turcja

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Wegrami
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Turcja
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów