Anne Caroline B. MCINTOSH : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini
  • 28-07-1994 / 30-11-1996 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini prezydium
  • 01-12-1996 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Conservative and Unionist Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Czechy

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej ds. Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG)
  • 18-11-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów