Anita Jean POLLACK : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Wielka Brytania)

Przewodnicząca 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Poludniowej i SAARC (Poludniowoazjatyckiego Stowarzyszenia Pomocy Regionalnej)
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Poludniowej i SAARC (Poludniowoazjatyckiego Stowarzyszenia Pomocy Regionalnej)
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Poludniowej i SAARC (Poludniowoazjatyckiego Stowarzyszenia Pomocy Regionalnej)

Wiceprzewodnicząca 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Poludniowej i SAARC (Poludniowoazjatyckiego Stowarzyszenia Pomocy Regionalnej)
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Poludniowej i SAARC (Poludniowoazjatyckiego Stowarzyszenia Pomocy Regionalnej)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Poludniowej i SAARC (Poludniowoazjatyckiego Stowarzyszenia Pomocy Regionalnej)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Tymczasowa komisja majaca za zadanie monitorowanie dzialan podejmowanych na podstawie zalecen dotyczacych BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)