Ana MIRANDA DE LAGE : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-06-2003 / 19-07-2004 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 20-06-2003 / 19-07-2004 : Partido Socialista Obrero Español (Hiszpania)

Przewodnicząca 

  • 31-03-2004 / 19-07-2004 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Ameryki Środkowej i Meksykiem

Deputowani 

  • 03-07-2003 / 30-03-2004 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Ameryki Środkowej i Meksykiem
  • 03-07-2003 / 19-07-2004 : Komisja Przemysłu, Handlu Zewnętrznego, Badań Naukowych i Energii
  • 31-03-2004 / 19-07-2004 : Konferencja Przewodniczących Delegacji

Zastępstwo 

  • 02-07-2003 / 19-07-2004 : Komisja Spraw Konstytucyjnych
  • 05-03-2004 / 21-04-2004 : Tymczasowa Komisja do Spraw Zwiększenia Bezpieczeństwa na Morzu

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 133