Pauline GREEN : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-1999 / 30-12-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 20-07-1999 / 30-12-1999 : Labour Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 21-07-1999 / 30-12-1999 : Komisja ds. gospodarczych i walutowych
  • 06-10-1999 / 30-12-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Cypr

Zastępstwo 

  • 22-07-1999 / 30-12-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Praw Czlowieka, Wspólnego Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 08-10-1999 / 30-12-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta