Kenneth COATES : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 31-12-1997 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek
  • 01-01-1998 / 19-07-1999 : Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Wielka Brytania)

Wiceprzewodniczący 

  • 05-10-1998 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tymczasowa Komisja ds. Zatrudnienia
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 14-09-1998 / 05-10-1998 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 10-08-1994 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 10-08-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 16-01-1997 / 13-02-1997 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej i MERCOSUR
  • 03-03-1997 / 15-01-1998 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 14-10-1997 / 15-01-1998 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej i MERCOSUR