Peter Duncan CRAMPTON : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Wielka Brytania)

Wiceprzewodniczący 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Srodkowej i Mongolii
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Srodkowej i Mongolii

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rybolówstwa

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 16-01-1997 / 22-03-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 22-03-1999 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy