Fernando SUÁREZ GONZÁLEZ : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Popular (Hiszpania)

Przewodniczący 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku

Wiceprzewodniczący 

  • 14-12-1990 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kontroli Budzetu

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Socjalnych, Zatrudnienia i Srodowiska Pracy
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE ds. Europejskiego Obszaru Gospodarczego
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej ds. Europejskiego Obszaru Gospodarczego