Juan Carlos GARAIKOETXEA URRIZA : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 14-03-1991 : Grupa Tecza w Parlamencie Europejskim - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 14-03-1991 : Eusko Alkartasuna (Hiszpania)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 26-07-1989 / 14-03-1991 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 18-02-1991 / 14-03-1991 : Komisja ds. Mlodziezy, Kultury, Edukacji, Srodków Masowego Przekazu i Sportu

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 01-03-1991 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 01-03-1991 / 14-03-1991 : Komisja ds. Kwestii Politycznych