Manuel GARCÍA AMIGO : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Popular (Hiszpania)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Austria
  • 15-01-1992 / 30-10-1992 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Austria
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 30-10-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków ze Szwecja
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Szwecja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Szwecja