Arturo Juan ESCUDER CROFT : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 08-10-1992 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 08-10-1992 : null (Hiszpania)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz EWG (AKP-EWG)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz EWG (AKP-EWG)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami AKP i EWG (AKP-EWG)
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)
  • 15-01-1992 / 08-10-1992 : Komisja ds. Polityki Regionalnej, Planowania Regionalnego i Stosunków z Wladzami Regionalnymi i Lokalnymi
  • 18-09-1992 / 08-10-1992 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 22-02-1991 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 15-01-1992 / 08-10-1992 : Komisja Budzetowa
  • 15-01-1992 / 08-10-1992 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy