Carlos María BRU PURÓN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 04-02-1999 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 04-02-1999 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Hiszpania)

Deputowani 

  • 11-02-1999 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 11-02-1999 / 19-07-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem

Zastępstwo 

  • 11-02-1999 / 19-07-1999 : Komisja ds. Transportu i Turystyki