Carlos PIMENTA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 05-11-1996 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek
  • 06-11-1996 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Social Democrata (Portugalia)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej i MERCOSUR
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej i MERCOSUR
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej i MERCOSUR

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-02-1996 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Czechy