Carole TONGUE : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 17-03-1995 : Tymczasowa Komisja ds. Zatrudnienia
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 03-03-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia