José Vicente CARVALHO CARDOSO : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 14-07-1993 : Partido do Centro Democrático Social (Portugalia)
  • 15-07-1993 / 18-07-1994 : sem partido (Portugalia)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 13-10-1989 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 12-09-1989 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 11-10-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podkomisja ds. Rybolówstwa
  • 03-06-1993 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE ds. Europejskiego Obszaru Gospodarczego
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej ds. Europejskiego Obszaru Gospodarczego