Fernando Manuel Santos GOMES : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 10-06-1990 : Grupa Socjalistów - Wiceprzewodniczący
  • 11-06-1990 / 24-01-1993 : Grupa Socjalistów - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 24-01-1993 : Partido Socialista (Portugalia)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-09-1990 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN i Republika Korei (AIPO)
  • 14-09-1990 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 15-01-1992 / 24-01-1993 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 15-01-1992 / 24-01-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN i Miedzyparlamentarna Organizacja ASEAN (AIPO) oraz Republika Korei

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja Budzetowa
  • 15-01-1992 / 24-01-1993 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 15-01-1992 / 24-01-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 23-03-1992 / 24-01-1993 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej