Kenneth A. STEWART : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 02-09-1996 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 02-09-1996 : Labour Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 02-09-1996 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 21-07-1994 / 02-09-1996 : Komisja ds. Petycji
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia
  • 12-07-1995 / 02-09-1996 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 02-09-1996 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów