Barry H. SEAL : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Wielka Brytania)

Przewodniczący 

  • 05-10-1998 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tymczasowa Komisja ds. Zatrudnienia
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 21-10-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 17-02-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 14-10-1997 / 04-10-1998 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-10-1996 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 16-01-1997 / 14-01-1998 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Petycji
  • 15-01-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 15-01-1998 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Wegry
  • 20-01-1998 / 04-02-1998 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka