The Lord PLUMB
  • The Lord PLUMB
  • Wielka Brytania
  • Data urodzenia: 27 marca 1925, Warwickshire

Grupy polityczne

  • 17.07.1979 / 08.03.1982 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członek
  • 09.03.1982 / 23.07.1984 : Grupa Demokracji Europejskiej - Przewodniczący
  • 24.07.1984 / 05.04.1987 : Grupa Demokracji Europejskiej - Przewodniczący
  • 06.04.1987 / 24.07.1989 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członek
  • 25.07.1989 / 30.04.1992 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członek
  • 01.05.1992 / 13.05.1992 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 14.05.1992 / 18.07.1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium
  • 19.07.1994 / 12.11.1996 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Wiceprzewodniczący
  • 13.11.1996 / 19.07.1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe

  • 17.07.1979 / 23.07.1984 : Conservative and Unionist Party (Wielka Brytania)
  • 24.07.1984 / 24.07.1989 : Conservative and Unionist Party (Wielka Brytania)
  • 25.07.1989 / 18.07.1994 : Conservative and Unionist Party (Wielka Brytania)
  • 19.07.1994 / 19.07.1999 : Conservative and Unionist Party (Wielka Brytania)

Przewodniczący

  • 20.07.1979 / 17.06.1982 : Komisja ds. Rolnictwa
  • 05.10.1994 / 20.09.1995 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 21.09.1995 / 15.01.1997 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 16.01.1997 / 01.10.1997 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 27.10.1997 / 19.07.1999 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)

Przewodniczący

  • 20.01.1987 / 24.07.1989 : Parlament Europejski
  • 20.01.1987 / 24.07.1989 : Prezydium

Członek

  • 15.10.1982 / 16.02.1984 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 26.07.1984 / 18.02.1986 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 19.02.1986 / 20.01.1987 : Komisja ds. Transportu
  • 26.07.1989 / 14.01.1992 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 26.07.1989 / 14.01.1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 15.01.1992 / 10.02.1993 : Delegacja ds. stosunków z Wegrami
  • 15.01.1992 / 18.07.1994 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 11.02.1993 / 31.01.1994 : Delegacja ds. stosunków z Wegrami
  • 01.02.1994 / 18.07.1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Wegry
  • 21.07.1994 / 04.10.1994 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 21.07.1994 / 15.01.1997 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 18.07.1996 / 20.02.1997 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)
  • 16.01.1997 / 19.07.1999 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 02.10.1997 / 26.10.1997 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)

Zastępstwo

  • 26.07.1984 / 10.07.1985 : Komisja ds. Transportu
  • 19.02.1986 / 20.01.1987 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 26.07.1989 / 14.01.1992 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 15.01.1992 / 10.02.1993 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Malta
  • 15.01.1992 / 18.07.1994 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 11.02.1993 / 31.01.1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Malta
  • 01.02.1994 / 18.07.1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta